671093-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – TI 2023-1149 Färsk Fisk
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2023-1149 Färsk Fisk
BeskrivningDenna upphandling avser Färsk fisk till Södertälje-, Nykvarns-, Salems-, Gnesta-, Vingåkers- och Katrineholms kommun.
Intern identifierare23/113
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del