671113-2025 - Resultat
Sverige – Reservelektricitetsaggregat – Mobil reservkraft
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMobil reservkraft
BeskrivningJönköpings kommun handlar upp mobil reservkraft.
Intern identifierare2025_25/73
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31682500 Reservelektricitetsaggregat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000