2. Förfarande
Förfarande
Titel: Golvservice
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ramavtal för golv- och mattläggningsarbeten. Både i form av behandlingsarbeten, reparationer samt omläggning. Entreprenadarbetena kommer avropas till fastigheter som ägs och/eller förvaltas av B
Intern identifierare: HFAB 2024/00259
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Ramavtal - Golvservice