671119-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Infusionspumpar – Volympump, bärbar, för total parenteral nutrition i hemsjukvård
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVolympump, bärbar, för total parenteral nutrition i hemsjukvård
BeskrivningPumpar för parenteral nutrition (TPN) inklusive aggregat och tillbehör i hemsjukvården och i Region Hallands verksamheter.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33194110 Infusionspumpar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117866:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33692200 Produkter för parenteral nutrition