See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profilprodukter
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ett heltäckande sortiment av profilprodukter, giveaways, presenter, gåvor och profilkläder (ej Helsingborgshem) till Helsingborgs och stad medverkande bolag. Produkterna ska sedan förses med lämpligt tryck, brodyr eller gravyr av varierad form och färg.
Intern identifierare: 342/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter, 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Profilprodukter