2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Skyltar
Beskrivning: Ramavtal skyltar
Intern identifierare: 2-4150/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
Ytterligare klassificering (cpv): 31523000 Upplysta skyltar och namnskyltar, 34928470 Skyltning, 34992000 Skyltar och upplysta skyltar, 44423400 Skyltar och liknande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa krav