Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90714100 Miljöinformationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster, 71313400 Miljökonsekvensbedömning för bygg- och anläggningsarbeten
Leveransplats
Var som helst inom Europeiska ekonomiska samarbetsområdet
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 3 000 000,00 SEK