671300-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skogstjänster – Skogstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkogstjänster
BeskrivningAvverkningsresurs i samband med Skellefteå Krafts anläggningar i huvudsak Skellefteå, Robertsfors och Norsjö kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77200000 Skogstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91028:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 77211000 Tjänster i samband med skogsavverkning