2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elförvaltare för Hässleholmsdepån samt Spårvagnsdepå Lund
Beskrivning: Elförvaltare ansvarar för att planera och följa upp högspänningen för elanläggningens underhåll i sin helhet för Hässleholmsdepån samt för Spårvagnsdepå Lund.
Intern identifierare: 93600100-408965-42041
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71311230 Järnvägsingenjörstjänster, 71314000 Energi och tillhörande tjänster, 71314200 Energiförvaltning, 71314300 Konsulttjänster för energibesparing
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000