671343-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Färdigställande byggnadsarbeten – Samverkansentreprenad ny permanent reservkraft på Södersjukhuset
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelSamverkansentreprenad ny permanent reservkraft på Södersjukhuset
BeskrivningUppdraget avser Samverkansentreprenad för uppförande av ny permanent reservkraft på Södersjukhuset.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116099:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 31682510 Reservkraftssystem