Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24322210 Metanol
Leveransplats
Postadress: Himmerfjärdsverket 1
Ort: Grödninge
Postnummer: 14792
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)