671357-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reservdelar till lastfordon, skåpbilar och bilar – Reservdelar till fordon under 3,5 ton
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelReservdelar till fordon under 3,5 ton
BeskrivningUpphandling avser reservdelar samt förbrukningsmaterial till fordon under 3,5 ton.
Intern identifierareKS 2023/00421
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34330000 Reservdelar till lastfordon, skåpbilar och bilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000