Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42623000 Fräsmaskiner
Leveransplats
Postadress: Grindssjön
Ort: Norra Sorunda
Postnummer: 13794
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)