2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggtjänst - Storkök
Beskrivning: Entreprenaden avser ramavtal Beställarens behov av service och reparation av storköksutrustning och tillbehör. Detta kan, i förekommande fall, även omfatta inköp och installation av storköksutrustning.
Intern identifierare: KS2022-00474
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering, 39221000 Köksutrustning, 42959000 Diskmaskiner för storkök, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45421151 Montering av kompletta kök, 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 50730000 Reparation och underhåll av kylargrupper, 50882000 Reparation och underhåll av restaurangutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000