Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50531200 Underhåll av gasapparater
Leveransplats
Postadress: Fotongatan 8
Ort: Lund
Del av land (NUTS): Skåne län (SE224)
Land: Sverige