2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänst - ansvar och drivande av den dagliga förvaltningen
Beskrivning: Skurup Kommunala AB och Skurupshem AB inbjuder intresserade leverantörer till anbudsgivning avseende konsulttjänst för drivande av den dagliga förvaltningen tillsammans med övrig personal inom Skurup Kommunala AB och Skurupshem AB:s organisation.
Intern identifierare: 23/33
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000