67163-2019 - PlaneringSverige-Halmstad: Hissinstallationer
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hisservice Region Halland
Referensnummer: Hearing
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45313100 Hissinstallationer
II.1.4.
Kort beskrivning
Avser Hearing Hisservice Region Halland
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
50740000 Reparation och underhåll av hissar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Avser Hearing Hisservice Region Halland.