671633-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Installation (utom programvara) – Elektrikertjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelElektrikertjänster
BeskrivningVi har ambitionen att upphandla elektrikertjänster för vår koncern.
Intern identifierare2024/06
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000