Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34741000 Flygutrustning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Skåne län (SE224)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 12 000 000,00 SEK