2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter mark och anläggning
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för Tekniska konsulter mark och anläggning inom Bodens kommun
Intern identifierare: SBN 2025-652
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad, 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Tekniska konsulter mark och anläggning