2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tvätt av fordon
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att tillgodose SSAM:s behov av att tvätta tunga fordon, såsom insamlingsbilar, lastbilar, släp etc i tvätthall. Antal tvättar är ca 1 300 st. per år. Tvätten kommer att ske för hand av egen personal.
Intern identifierare: 2024-00148
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50112300 Biltvätt och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall (SSAM)
Beskrivning: Se upphandlingsdokumenten
Del (anbudsområde): LOT-0002
Beskrivning: Se upphandlingsdokument