6719-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fastighetsförvaltning – Fastighetsservice
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFastighetsservice
BeskrivningLaholmshem AB samt bolagets dotterbolag avser teckna ramavtal avseende fastighetsservice inom fackområden Tvättstuge-, Storköks- och Vitvaruservice.
Intern identifierareLH 24/17
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 75123000 Fastighetsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelVitvaruservice
BeskrivningFastighetstjänster
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelVitvaruservice....
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelVitvaruservice--
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelVitvaruservice-- (1)