67199-2022 - ÄndringSverige-Alingsås: Arkitekttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tekniska konsulttjänster- Arkitekter, inredningsarkitekter, landskapsarkitekter och gestaltning
Referensnummer: 21/26
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71200000 Arkitekttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal för senare avrop av Arkitekter, inredningsarkitekter och landskapsarkitekter.