672029-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företagshälsovård – Företagshälsa
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFöretagshälsa
BeskrivningUpphandlingen omfattar företagshälsa.
Intern identifierareFK 2023/019515
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFöretagshälsa