672111-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vägtransporter – Gastransporter på lastväxlarflak, Gästrike Ekogas
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelGastransporter på lastväxlarflak, Gästrike Ekogas
BeskrivningGästrike Ekogas AB upphandlar gastransporter på lastväxlarflak.
Intern identifierare14050
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
Ytterligare klassificering (cpv): 65210000 Gasdistribution
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareGastransporter på lastväxlarflak, Gästrike Ekogas