2. Förfarande
Förfarande
Titel: Applikationer till vård- och omsorg
Beskrivning: Upphandlingen omfattar avtal avseende applikationer till vård- och omsorgsförvaltningen. Upphandlande myndighetär Helsingborgs stad (212000-1157), vård- och omsorgsförvaltningen.
Intern identifierare: VOF 128/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Applikationer till vård- och omsorg