See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter - Akustik & Buller
Beskrivning: Tekniska konsulter - Akustik & Buller i inre och yttre miljö.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313100 Konsulttjänster för bullerkontroll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Tekniska konsulter - Akustik & Buller Inre Miljö
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95721:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71313200 Konsulttjänster för ljudisolering och akustik, 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Tekniska konsulter - Akustik & Buller Yttre Miljö
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95721:Lot:2