672473-2023 - ResultatSverige-Köping: Elektrisk utrustning och tillbehör
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal avseende Teknikhus och Nollpunktsutrustning
Referensnummer: Dnr. 2022/66
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31680000 Elektrisk utrustning och tillbehör
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Ramavtal avseende Teknikhus och Nollpunktsutrustning enl. bifogade dokument.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32420000 Nätutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen