672487-2022 - ÄndringSverige-Norrköping: Biometriläsare
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Biometristationer
Referensnummer: 3.2.1-2022-20353
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35125110 Biometriläsare
II.1.4.
Kort beskrivning
Migrationsverket genomför en upphandling av biometristationer bestående av hårdvara och
mjukvara för fångst, bearbetning samt leverans av biometrisk information, samt tillbehör. I enlighet med upphandlingsdokumenten och tillhörande bilagor.