2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inköp av mindre spolbilar
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att tillgodose Vatten och Miljöresurs behov av fyra mindre spolbilar för planerat underhåll och akuta spolinsatser inom bolagets verksamhetsområden.
Intern identifierare: 25/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144400 Fordon för väghållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000