2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avropsförfrågan av: Dynamiskt inköpssystem (DIS) för Lejda Transporter- Frontlastare helg Lerum
Beskrivning: Denna förfrågan omfattar behov av transporter med fordonstypen frontlastare för körningar under helger i Lerums kommun.
Intern identifierare: 0409-/22-7
Typ av förfarande: Selektivt
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90511300 Insamling av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Denna förfrågan omfattar behov av transporter med fordonstypen frontlastare för körningar under helger.
Intern identifierare: Avropsförfrågan av: Dynamiskt inköpssystem (DIS) för Lejda Transporter- Frontlastare helg Lerum