2. Förfarande
Förfarande
Titel: Framework Agreement regarding Educational Training for jobseekers within EU
Beskrivning: Framework Agreement regarding Educational Training for jobseekers within EU. Swedish Council for Higher Education
Intern identifierare: 01637-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Mängd: 5 000 000 stycken
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Please check enquiry document