2. Förfarande
Förfarande
Titel: Multifunktionsskrivare
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp av multifunktionsskrivare (MFS) och skrivare med tillbehör samt tillhörande tjänster till dessa enheter och syftet är att upphandla en leveranspartner. Leveranspartnern ska besitta kompetens och erfarenhet avseende denna upphandlings omfattning samt fungera som en rådgivande part.
Intern identifierare: KS-2025/00210
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 30125000 Delar och tillbehör till kopiatorer, 30232130 Färgskrivare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000