672860-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Eldistribution och tillhörande tjänster – Elavtal Södertälje och Telge
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelElavtal Södertälje och Telge
BeskrivningElavtal och elhandel för Telgekoncernen och Södertälje kommun
Intern identifierare24/105
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 65300000 Eldistribution och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 09310000 Elektricitet, 71314000 Energi och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del