672916-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hjullastare – Hjullastare med tillhörande redskap inklusive service
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHjullastare med tillhörande redskap inklusive service
BeskrivningInköp av en hjullaster inklusive serviceavtal
Intern identifierare660131
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHjullastare med tillhörande redskap inklusive service