2. Förfarande
Förfarande
Titel: Björkbacken Särskilt boende om- och tillbyggnad
Beskrivning: Särskilt boende om- och tillbyggnad enligt upphandlingsdokument
Intern identifierare: KS2024/430
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45215212 Byggnation av ålderdomshem
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45210000 Byggnadsanläggning, 45215210 Bygg- och anläggningsarbeten: vård- och servicehem, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Björkbacken Särskilt boende om- och tillbyggnad