2. Förfarande
Förfarande
Titel: Uppsättning, drift och nedtagning av vinterbelysning
Beskrivning: Välkomna att lämna anbud i upphandlingen av uppsättning, drift och nedtagning av vinterbelysningen i stadens citykärna
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50232000 Underhåll av offentlig belysning och trafikljus
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99613:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50232100 Underhåll av gatubelysning, 45316000 Installation av belysnings- och signalsystem, 45316100 Installation av utomhusbelysning, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur