2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2023-1197 Kopieringspapper
Beskrivning: Upphandlingen avser kopieringspapper till Gnesta-, Flens-, Salems- och Vingåkers kommun.
Intern identifierare: 23/126
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000