673135-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Dryckesautomater – Kaffeautomater 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKaffeautomater 2024
BeskrivningUpphandlingens mål och syfte är att hyra ut kaffeautomater samt tillhandahålla service och förbrukningsvaror och förbrukningsmaterial.
Intern identifierareSF 2024/458
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42968100 Dryckesautomater
Ytterligare klassificering (cpv): 03131100 Kaffebönor, 15860000 Kaffe, te och liknande produkter, 39711310 Elektriska kaffebryggare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAvtalsområd - Kaffeautomater
BeskrivningAvtalsområdet består av vanligt förekommande kaffeautomater
Intern identifierareAvtalsområd - Kaffeautomater
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsområde - Specialautomater
BeskrivningAvtalsområdet avser kaffeautomater som inte är lika vanligt förekommande.
Intern identifierareAnbudsområde - Specialautomater