2. Förfarande
Förfarande
Titel: RACON
Beskrivning: The Swedish Maritime Administration (hereafter SMA) hereby grants you the opportunity to submit a tender regarding RACON (Radar Beacon).
Intern identifierare: 25-05512
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38115000 Radarutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000