673320-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggnation av idrottsanläggningar för flera idrottsgrenar – Ombyggnad Korsavadsbadet
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelOmbyggnad Korsavadsbadet
BeskrivningOmbyggnad av Korsavadsbadet i Simrishamns kommun.
Intern identifierare23/32
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45212220 Byggnation av idrottsanläggningar för flera idrottsgrenar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000