See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ishockeysarg Borlänge kommun
Beskrivning: Det går snabbt i hockey! Denna upphandling omfattar leverans av en ishockeysarg som är godkänd för ishockeyallsvenskan till Borlänge kommun. Välkommen in med ert anbud!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37411200 Utrustning för skridskoåkning och ishockey
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99353:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 37400000 Sportartiklar och -utrustning