673325-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Engångsartiklar för catering – Mjukpapper, basal hygien och engångsprodukter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMjukpapper, basal hygien och engångsprodukter
BeskrivningJönköpings kommun avser att köpa: - Mjukpapper - Engångsartiklar, talrikar, glas, servetter, dukar. - Plåster och tvål
Intern identifierare2025_22/63
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39222100 Engångsartiklar för catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000