2. Förfarande
Förfarande
Titel: Handledningstjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar handledningstjänster för socialt, pedagogiskt samt vård- och omsorgsarbete.
Intern identifierare: 2024-00086IN
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandets viktigaste kännetecken: förenklad upphandling i enlighet Lag (2016:1145) om offentlig upphandling (LOU)
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000