Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98513100 Bemanningstjänster för enskilda
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Kompletterande information: Järfälla kommun
Uppskattad löptid