673432-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skyltar – Skyltar inom- och utomhus
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkyltar inom- och utomhus
BeskrivningKungsbacka kommun genomför en ramavtalsupphandling avseende kommunens behov av skyltar inom- och utomhus, verksamhetsskyltar, skyltar på platser, skyltar på fasad, montering, demontering, projektering, rådgivning och tillhörande tjänster.
Intern identifierare2025-00340
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34928472 Skyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000