673494-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fordon för avfall – Baklastande containerbil
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBaklastande containerbil
BeskrivningSopbil byggd för tömning av container och sopkärl.
Intern identifierare23/167
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del