See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hantverkartjänster - Måleri
Beskrivning: En gemensam upphandling för Vårgårda kommun och Herrljunga kommun. Anbud kan lämnas på respektive kommun. Upphandlingen syftar till att tillgodose beställarens behov av måleriarbeten i form total- och utförandeentreprenader av löpande service-, underhålls- och reparationsarbeten samt tillhörande material/produkter.
Intern identifierare: 23/50
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45432200 Väggbeklädnad och tapetsering, 45432210 Väggbeklädnad, 45442100 Målning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Måleriarbeten