673563-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trä – Trä- och metallslöjdsmaterial
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTrä- och metallslöjdsmaterial
BeskrivningTrä- och metallslöjdsmaterial för grundskolan.
Intern identifierareUE 23.080
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 03410000 Trä
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del (1)