673636-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fritids-, kultur- och sporttjänster – Evenemangssäkerhet - Publiksäkerhet STK-2025-895
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelEvenemangssäkerhet - Publiksäkerhet STK-2025-895
BeskrivningRamavtalet tillgodoser Malmö Stads inhyrda tjänster vid evenemangssäkerhet i roller såsom säkerhetskoordinatorer, dikeschef, scendiskespersonal, arbetsledare för publikvärdar och publikvärdar.
Intern identifierareSTK-2025-895
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningRamavtalet tillgodoser Malmö Stads inhyrda tjänster vid evenemangssäkerhet i roller såsom evenemangssäkerhetskonsult, dikeschef, scendiskespersonal, arbetsledare för publikvärdar och publikvärdar.
Intern identifierareEvenemangssäkerhet - Publiksäkerhet STK-2025-895